Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. KVKK Aydınlatma Metni’ni buradan inceleyebilirsiniz.

TAMAM

Hakkımızda

Cesa Bilişim Teknolojileri 30 Yaşında!

CESA Bilişim Teknolojileri, 1993 yılında Mecidiyeköy'de Siemens'ın yetkili iş ortağı olarak kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, şirket ürün portföyünü çeşitlendirerek müşterilerin farklı ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmuş ve birçok önemli projeyi başarıyla üstlenmiştir.

Hızlı bir büyüme ivmesiyle devam eden CESA Bilişim, 2011 yılında IT sektörüne odaklanarak AVENCOM Telekom'u kurmuştur. Bu girişimle, şirket müşterilere yüksek kaliteli ses, veri ve internet erişimi sağlamıştır. Şirketin dinamik, genç, eğlenceli ve olumlu ekibi enerjisine katkıda bulunmaktadır. Mühendisleri ve uzmanları, sürekli olarak yurt içi ve yurt dışındaki programlara katılarak güncel bilgiye sahip olmakta ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çevik kalmaktadır.

CESA Bilişim, telekomünikasyon sektöründe özellikle Çağrı Merkezi Uygulamaları, IP Tabanlı İletişim Platformları ve Sesli Mesaj Sistemleri gibi alanlarda uzmanlaşmıştır. Esnek çözümler sunmaları, net hedefleri belirlemeleri ve sorun çözme konusunda anında odaklanmaları ile birlikte hedef kitleyle etkili iletişim kurmaları, onları sektörde lider konumuna getirmiştir.

CESA Bilişim, CESA Bina Teknolojileri çatısı altında önde gelen iş ortaklarıyla birlikte Anahtar Teslim Zayıf Akım projelerini gerçekleştirmektedir. Bu projeler, iletişim ve ağ çözümleri, akıllı bina sistemleri (yangın algılama sistemleri, acil anons ve seslendirme sistemleri, CCTV, erişim kontrol sistemleri, SMA ve IP TV, PDKS, interkom sistemleri, hırsız alarm ve çevre güvenlik sistemleri), yapısal kablolama çözümleri ve sektörel çözümler gibi alanları kapsamaktadır ve planlama, mühendislik ve kurulum hizmetlerini içermektedir.

CESA Bilişim'in özverili çalışmalarının bir sonucu olarak, 2012 yılında Siemens Türkiye'nin ilk ve tek Premier Partneri ünvanını kazanmıştır. Kurumsal iletişim hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren Siemens Enterprise Communications, hizmetlerini daha iyi iletebilmek amacıyla kendisini Unify olarak yeniden markalaştırmıştır.

Unify, Siemens'ın güçlü mirasına ve dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olarak kazandığı itibara dayanarak, organizasyonlar için iletişim ve işbirliği yöntemlerini devrimleştirmeyi amaçlamaktadır. IP Teknolojisinin hızlı entegrasyonu üzerine odaklanarak, end-user şirketlere önemli ilerlemeler kaydetmeye devam etmektedir.

 

CESA Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. tarafından hizmet verilen başlıca çözüm ve uygulamalar :

> Santral Sistemlerinin Danışmanlığı, Satışı Kurulumu ve Bakımı
> Network Sistemlerinin Danışmanlığı, Satışı Kurulumu ve Bakımı
> Ethernet/Fiber Switch Çözümleri ve Fiber Sonlandırma, ODTR Test Ölçüm
> CTI Uygulamaları (Bilgisayar ve Telefon Setinizin Birlikte Çalıştırılması)
> Contact Center ve Call Center Uygulamaları
> Mobil Ofis Uygulamaları
> IVR Uygulamaları (Müşterilerinizin telefon tuşlarını kullanarak bilgilere ulaşması)
> Ses Kayıt Çözümleri
> VoIP Uygulamaları
> WAN, LAN ve Wireless LAN Uygulamaları
> İnternet Erişim Teknolojileri Uygulamaları (xDSL, Metro Ethernet, Fiber)
> Video Konferans ve Çoklu Konferans Uygulamaları
> Yapısal Kablolama ve Altyapı Çözümleri
> Sabit Telefon Hizmetleri (STH)
> Satış Sonrası Hizmet ve Bakım Anlaşmaları