Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. KVKK Aydınlatma Metni’ni buradan inceleyebilirsiniz.

TAMAM

Cloud / Bulut Çözümleri

Geri Dön

Cloud / Bulut Çözümleri Ürün bilgileri

captcha
Yukarıdaki kodu girin:

Açıklama

Neden Cloud/Bulut?

Günümüzün zorlukları hemen hemen her işletmede yeni çözümler gerektirir. Özellikle esneklik ve verimlilik, ileriye dönük şirketler için en önemli özelliklerden bazılarıdır. İlerleyen şirketler için bulut çözümleri gelecekteki lider iş stratejileri için mükemmel bir yaklaşımdır. Bu, mevcut telefon sisteminiz için daha da geçerlidir. Özellikle iletişim çözümünüz hızlı hareket eden BT pazarına açılan kapınızdır.

Bulut çözümler ile maliyetinizi düşürün

Kompakt ve yüksek düzeyde kullanılabilir bir güvenli iletişim sistemi sadece bir sunucudan ve onun gerekli gücünden daha fazlasını gerektirir. İmha, manipülasyon ve casusluk, yangından korunma, acil durum güç kaynağı, iklimlendirme ve işletim sistemleri, sunucu sistemleri ve yedekleme sistemleri gibi sistem ortamının desteklenmesine karşı teknik ve fiziksel güvenlik - hepsi uzmanlar tarafından yapılır - beklenmedik şekilde maliyetleri artırır. Ayrıca sistem ve bileşenleri için gerekli alan genellikle göz ardı edilen maliyetlerdir. Bulut, tüm bu servis maliyetlerini merkezi ve oldukça uzmanlaşmış bir bulut sağlayıcıda birleştiriyor. Sağlayıcı gerekli bilgiyi ve bina gereksinimlerini tek bir yerde toplar. Bu, sağlayıcının sunucu sistemleri tarafından üretilen tüm müşterilerinin maliyetini düşürmesini sağlar. Ayrıca, bulut yeni bir esneklik ve kullanılabilirlik düzeyi getiriyor. Artan iş yükü ve iletişim sistemlerine yönelik yeni gereksinimler yeni BT kapasitelerini ve bu yeni yatırımları üstlenir. Bulut, yüksek yatırımlara ihtiyaç duymadan, ücretsiz kapasitelerin kalıcı bir şekilde bulunmasını sağlar. Ayrıca, donanımın parçaları zarar görürse bulut sağlayıcı derhal tüm iletişim sistemini değiştirebilir. Kendi yerel sistemlerine sahip şirketlerin önemli bileşenleri yeniden başlatması ve sistem kapalıyken değiştirmeleri gerekir.

Cloud Faydaları

* Bulut çözümünün tüm faydaları
* Bağımsız Platform
* Specialized Uzman sağlayıcı ve daha az donanım nedeniyle düşük maliyetler
* BT malzemelerine daha az ihtiyaç
* Flexible Yüksek esnek BT kaynakları ve her zaman güncel altyapılar
* Solutions Bulut çözümleriniz için esneklik ve yüksek fiziksel güvenlik
* Sunucu altyapılarının kesintisiz taşınması
* Kullandığın kadar öde sistemi
* Bakım, yedekleme ve lisanslama maliyeti yoktur
* İşletim sistemleri arasında uyumluluk