Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. KVKK Aydınlatma Metni’ni buradan inceleyebilirsiniz.

TAMAM

Polycom / Poly Collaboration Server (RMX)

Geri Dön

Polycom / Poly Collaboration Server (RMX) Ürün bilgileri

Tedarikçi: Polycom / Poly
captcha
Yukarıdaki kodu girin:

Açıklama

Polycom / Poly İşbirliği Sunucusu (RMX)

Giderek daha fazla kuruluş, çalışanlarının bir sonraki harika fikri, nerede olurlarsa olsunlar ve hangi cihazı seçerlerse seçsinler yüz yüze paylaşmalarını istiyor. Polycom RealPresence Collaboration Server, çoğu insanı en yüksek kalite ve en düşük maliyetle birbirine bağlayan çok taraflı video, ses ve içerik işbirliği yazılımıdır.

Açık standartları temel alan Collaboration Server serisinin mimarisi, yüzlerce iş, UC ve sosyal ağ uygulaması ve protokolüyle benzersiz bir şekilde entegre edilmiştir ve diğer kişilerle video üzerinden yüz yüze görüşmeyi kolaylaştırır. RealPresence İşbirliği Sunucusu ile kuruluşlar şunları yapabilir:

  •      Mevcut ve gelişmekte olan standartlar, protokoller ve yerel olarak entegre edilmiş uygulamalar için endüstrinin en geniş desteği aracılığıyla çalışanları, iş ortaklarını ve parçalanmış iletişim sistemlerini pahalı ağ geçitleri olmadan birbirine bağlayın.
  •      %50'ye varan oranda daha az bant genişliği kullanan benzeri görülmemiş teslimat verimlilikleri sayesinde işletme giderlerini azaltın ve çağrı kapasitesini artırın
  •      Esnek, entegre RealPresence Platformu aracılığıyla %100 otomatik yük devretme, aşırı ölçeklenebilirlik, güvenlik ve birlikte çalışabilirlik ile kurumsal düzeyde işbirliği bekleyebilirsiniz.

Tek başına bir çözüm olarak sunulan veya eksiksiz RealPresence One abonelik çözümü teklifimizin merkezine dahil edilen Polycom RealPresence İşbirliği Sunucusu, en yüksek kalite ve en düşük maliyetle - şirket içinde, barındırılan, hibrit veya bulutta teslim edilen - çoğu insanı birbirine bağlar. RealPresense İşbirliği çözümleri şunları içerir:

  •      RealPresence Collaboration Server Virtual Edition, sanallaştırılmış/bulut ortamları için yalnızca yazılım platformu
  •      Küçük ve hızlı büyüyen kuruluşlardan dünyanın en büyük şirketlerine kadar her boyut için çeşitli kaynak seçenekleriyle RealPresence İşbirliği Sunucu Donanımı çözümleri