Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. KVKK Aydınlatma Metni’ni buradan inceleyebilirsiniz.

TAMAM

Poly Studio E60

Geri Dön

Poly Studio E60 Ürün bilgileri

captcha
Yukarıdaki kodu girin:

Açıklama

Poly Studio E60

Odaklanma gücünü kullanın

Poly Studio E60 akıllı MPTZ optik yakınlaştırma kamerasından en iyi şekilde faydalanmak kolaydır. Ana sunucu odakta, ekip görünür, her detay kaydedilir.

Tüm detaylara yakından bakın
12x optik yakınlaştırma ile hibrit ekiplerinizi ilgili tutun; oda arkasına bile yakınlaştırsanız bile net, keskin ve daha net görüntüler sunar.

Dikkat dağıtıcılar dışında. Katılım içinde.
Poly Studio E60 akıllı optik yakınlaştırma kamerası, önemli olan eylemde odaklanmanın sağlanması için AI destekli izleme ve çerçeveleme modlarından faydalanır.

Basitleştirilmiş kurulum ve kullanım
Esnek bağlantılar ve önde gelen konferans platformları ile uyumluluk, sunumunuza odaklanmanızı sağlar.

 

Poly Studio E60'ın özelliklerini keşfedin.

Mekanik Pan/Tilt/Zoom
Pan aralığı ±170° ve tilt ±30° olan 12x optik yakınlaştırma.

LED ışıklar
Bekleme ve güç için LED.

AI lens
107° HFOV içinde otomatik izleme ve çerçeveleme sağlar.

Poly Lens yazılımı

BT'yi akıllı içgörülerle, ölçeklenebilir yönetimle ve son kullanıcılara kişisel cihaz kontrolü ile güçlendirin. Poly Lens yazılımı, BT ekiplerine Poly cihazları üzerinde görünürlük ve kontrol sağlar. Tek bir ölçeklenebilir platform kullanarak bir uç noktadan veya binlerce uç noktadan dağıtım yapın, yapılandırın, güncelleyin ve değerli içgörüler elde edin.


Poly Lens Uygulaması

Yazılımı güncel tutmak, cihaz ayarlarını yönetmek ve gün boyunca odaklı ve enerjik kalmak için uygun bir uygulama kullanın.